Halsizlik ve Yorgunluk için dua

Yorgunluk bahar yorgunluğu, isteksizlikler bu zamanın hastalıklarından .. image Ne demişler “Dert etme Dua et” duaların faydasını ne guzel anlatır bu cümle.

Bir işte zorluk ve yorgunluk hisseden veya gücünün artmasını isteyen kimse, uyuyacağı zaman:

33 defa Subhanallah, 33 defa Elhamdülillah, 34 defa Allahu ekber, desin veya her birini otuz üçer defa söylesin ya da onlardan herhangi birini otuz dört defa söylesin, fark etmez. (sadece yatarken degil başka zamanlarda da çekiyorum ben yorgun hissedince) Hafız İbn-u Teymiyye(rahmetullahi aleyh) Rasulullah(Sallalahu aleyhi ve sellem)’in Hz. Fatıma(Radiyallahu anha)’ya hizmetçi yerine öğrettiği tesbihatlardan şu neticeyi çıkarmıştır; Kim bu tesbihatları devamlı yaparsa, ona meşakkatli işlerden yorgunluk ve bitkinlik gelmez.” Hafız İbnu Hacer(rahmetullahi aleyh..Hafif bir yorgunluk olsa bile ona zarar vermez demiştir.

Sürekli yorgunluk bitkinlik halsizlik için okuanan dua dır, üzerinizde daima ağırlık varsa birşey yapmak istemiyorsanız halsizlik bitkin tembel gibi hissedilen durumlarda hastanın üzerine ve bir bardak suya 72 fatiha suresi 21 ayetel kürsi okunur. Hasta o suyun bir kısmıyla yüzünü ve ensesini ıslatıp o suyu içerse Allahın izniyle hasta iyileşir.

Kendisini güçsüz hissettiğinde : La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim,, günde en azından 100 kadar iyidir Ya Hayy esması 18 ya da 324 kere ya da istenen kadar okununca dinçlik ve dirilik verir gencleşir

..

Reklamlar

Halsizlik ve Yorgunluk için dua” için bir yanıt

  1. Geri bildirim: La havle | Fatih'in sayfası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s